Konference „Latgales attīstības ilgtspējas formula: izglītība, inovācija, uzņēmējdarbība, digitalizācija”

Viļānu apvienības pārvalde 24.Februāris, 2020, 14:10 Jaunumi
6. martā AS „Latvijas Finieris” rūpnīcā RSEZ SIA „Verems” (Lejas Ančupāni, Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads) notiks biedrības „Latvijas Formula 2050” sadarbībā ar Latvijas Universitāti, AS „Latvijas Finieris”, Rēzeknes novada domi, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, SIA „Latvijas Mobilais Telefons”, Pārresoru koordinācijas centru organizētais tautsaimniecības konference „Latgales attīstības ilgtspējas formula: izglītība, inovācija, uzņēmējdarbība, digitalizācija”.

Forumā „Latgales attīstības ilgtspējas formula: izglītība, inovācija, uzņēmējdarbība, digitalizācija” uzstāsies dažādu jomu pārstāvji, kuri akcentēs reģionam būtiskos problēmjautājumus un iespējamos risinājumus. Klātesošos uzrunās arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas eksrektors, profesors, 13.Saeimas deputāts Edmunds Teirumnieks un RTA rektore, profesore Iveta Mietule. Piedalīsies RTA doktoranti un studenti.

Plānots, ka pasākumu apmeklēs akadēmisko un pētniecības institūciju vadītāji, 13.Saeimas deputāti, nozaru ministriju vadītāji, pašvaldību vadītāji, uzņēmēji, Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, Latvijas Lauksaimniecības universitātes rektore Irina Pilvere, biedrības „Latvijas Formula 2050” valdes locekle Laimdota Straujuma, „Latvijas Mobilais Telefons” prezidents Juris Binde, Pārresoru koordinācijas centra vadītājs Pēteris Vilks u.c.

  Foruma paneļdiskusijas „Latgales biznesa attīstības formula” un „Tuvāko mēnešu, gadu izaicinājumi un risinājumi Latgales ekonomikai” vadīs AS „SEB banka” valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere un biedrības „Latvijas Formula 2050” valdes loceklis, Latvijas Universitātes profesors Mārcis Auziņš, un tajās piedalīsies augsta līmeņa eksperti.

Foruma tiešraidi nodrošinās LMT Straume. Attālināti tā norisi interesenti varēs vērot Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas mājaslapā www.rta.lv un Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Iesaki citiem: