Izstāde "Balansējot"

Viļānu novada pašvaldība 4.Jūnijs, 2020, 15:22 Jaunumi

No 15.jūnija līdz 15.septembrim Viļānu Novadpētniecības muzejā būs skatāma Lianellas Balabinas darbu izstāde “Balansējot”.

Par darbu autori:
Esmu dzimusi 1978. gada 16. novembrī. Mācījos Viļānu vidusskolā. No 1996.–2001. gadam Rēzeknes Mākslas koledžā ieguvu mākslas skolas skolotājas kvalifikāciju ilustratores specialitāte. No 2001.–2005. gadam turpināju studēt, Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles, glezniecības bakalaura studiju programmā. No 2002.-2003. gadam strādāju par zīmēšanas skolotāju Kaunatas vidusskolā. 2005. gadā pārcēlos uz dzīvi Itālijā, kur mācījos Mantovā, Santa Paola institūtā arhitektūras nodaļā par msienu un fresku restauratori.
No 2012.–2013. gadam piedalījos kolektīvajā izstādē Neuro – Net, galerijā Il Melone, Rovigo, Itālijā. Tāpāt piedalījos izstādēs Vitebskā (Baltkrievijā), Viļānos un Kaunatā. 2019. gadā apguvu profesionālos kursus fresku restaurēšanā pie Mariani Affreschi, laboratorijā Brešā, Itālijā. No 2019. gada maija līdz decembrim kopā ar Mariani Affreschi projekta ietvaros piedalījos dekorācijas darbos un apzeltīšanas procesā Irākas Kurdistanā, Erbilā.
2020. gadā Itālijas pilsētā Narni apguvu profesionālos kursus mozaīkas darbu veikšanā In Tessere laboratorijā.Laikā, kad dzīvoju Itālijā, veicu freskas un sienas apgleznojumus villās, kā arī gleznoju pēc pasūtījuma.

Iesaki citiem: