Būvdarbi Rēzeknes un Augļu ielās

Viļānu novada pašvaldība 28.Augusts, 2020, 11:00 Jaunumi

2020. gada 31. augustā tiks uzsākti Būvdarbi “Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas izbūve Rēzeknes un Augļu ielās, Viļānos”.

Augļu iela būs slēgta transportlīdzekļu kustībai, izņemot ar SIA “Latgalija” atļaujām (skatīt shēmu).

Lūdzam Viļānu vidusskolas audzēkņus nokļūšanai uz skolu neizvēlēties Augļu ielu un Rēzeknes ielas posmu no Augļu ielas līdz Centrālajai ielai.

Iedzīvotājus aicinām būt uzmanīgiem un pacietīgiem būvdarbu laikā.

2020. gada 11. augustā tika noslēgts līgums par būvdarbiem.

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas izbūvi Rēzeknes un Augļu ielās, Viļānos veiks SIA "LATGALIJA", būvuzraudzību – SIA “Jurēvičs un partneri” un autoruzraudzību veiks SIA “Projektēšanas birojs Austrumi”.

Būvprojekts “Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas izbūve Rēzeknes un Augļu ielās, Viļānos” tiek finansēts no pašvaldības līdzekļiem.

Iesaki citiem: