BEZMAKSAS konsultācijas meža īpašniekiem

Viļānu apvienības pārvalde 3.Februāris, 2021, 11:43 Jaunumi

LLKC “Meža konsultāciju pakalpojumu cents” meža īpašniekiem sniedz BEZMAKSAS konsultācijas par meža apsaimniekošanu, ekonomisko vērtību un dabisko dzīvotņu un putnu aizsardzību (Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam "Konsultāciju pakalpojumi, lauku saimniecību pārvaldības un lauku saimniecību atbalsta pakalpojumi” apakšpasākuma "Atbalsts konsultāciju pakalpojumu izmantošanas veicināšanas” ietvaros).

Konsultāciju ietvaros meža īpašniekiem BEZMAKSAS sniedzam meža apsaimniekošanas ieteikumus, cirsmu novērtēšanu galvenajā cirtē, mežaudzes iespējamo biotopu novērtēšanu ar eksperta atzinumu, apsaimniekošanas ieteikumus meža putnu aizsardzībai, cirsmu stigošanu un novērtēšanu ūdens objektu un purvu aizsargjoslās, kā arī meža vērtības noteikšanu.

Ja Jūs vēlētos saņemt bezmaksas konsultācijas, tad Jūs droši varat sazināties ar mani zvanot (tālr. 26119398) vai rakstot (e-pasts: diana.agafonova@mkpc.llkc.lv).