Baltkrievijas uzņēmēju vizīte Daugavpilī

Viļānu apvienības pārvalde 14.Februāris, 2020, 09:30 Jaunumi

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) sadarbībā ar Daugavpils uzņēmēju klubu ANCHOR šī gada 21.februārī Daugavpilī uzņem Baltkrievijas Republikas Vitebskas apgabala uzņēmēju delegāciju.

Pasākuma ietvaros plānotas reģiona investīciju iespēju prezentācijas, Baltkrievijas uzņēmumu prezentācijas, tikšanās ar Latvijas puses uzņēmumiem, kas izrādīs interesi sadarbībā un kontaktu dibināšanā.

Pasākuma norises vieta un laiks:

Daugavpils, Daugavpils latviešu kultūras centrs (LLKC) 3.st, Rīgas iela 22, plkst. 10:00 – 15:00.

Dalība pasākumā ir bez maksas, iepriekšēja reģistrācija obligāta.

Reģistrācijas saite - https://forms.gle/cHRiJqy6GUv7peMU9

Pasākumu atbalsta Daugavpils pilsētas dome.

Pielikumā darba kārtība, Baltkrievijas uzņēmēju delegācijas sastāvs, sadarbības profili latviešu un krievu valodā.

Latgales plānošanas reģiona
Administrācijas vadītāja
Iveta Maļina-Tabūne

 

Iesaki citiem: