Aicinām stingri ievērot fiziskās distancēšanās noteikumus

Viļānu apvienības pārvalde 6.Aprīlis, 2020, 15:28 Jaunumi

Viļānu novada pašvaldība lūdz iedzīvotājus stingri ievērot 2 metru distanci un nepulcēties publiskās vietās vairāk par 2 cilvēkiem! Tas attiecas uz bērnu rotaļu laukumiem, sporta laukumiem un citām sabiedriskajām vietām. Piemēram, ja bērnu rotaļu laukumā jau ir divas personas, tad citām personām tur iet ir stingri aizliegts!

Lūdzam iedzīvotājus ar sapratni attiekties pret šiem ierobežojumiem un paskaidrot bērniem nepieciešamību ievērot fiziskās distancēšanās noteikumus.

Aicinām pēc iespējas atturēties no publisku vietu apmeklēšanas vispār vai darīt to tikai ārkārtējas nepieciešamības gadījumā.

Neievērojot divu metru distanci, vienlaicīgi pulcēties publiskās iekštelpās un publiskās ārtelpās var:
- ne vairāk kā divas personas;
- personas, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā;
- vecāks un viņa nepilngadīgie bērni, ja viņi nedzīvo vienā mājsaimniecībā;
- personas, kuras veic darba vai dienesta pienākumus.