Aicina darbā klientu apkalpošanas speciālistu

Viļānu apvienības pārvalde 1.Novembris, 2022, 12:38 Jaunumi

SIA “VIĻĀNU NAMSAIMNIEKS”, reģ.nr.52403003451, adrese: Liepu iela 2C, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650, tālr.26171835, e-pasts: namsaimnieks@vilani.lv,  un

SIA “VIĻĀNU SILTUMS”, reģ.nr.42403003341, adrese: Liepu iela 2C, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650, tālr.26171835, e-pasts: siltums@vilani.lv

aicina darbā:

  • Klientu apkalpošanas speciālistu

 (katrā uzņēmumā pusslodze, kopā normālais darba laiks, bruto alga EUR 500.00)

Galvenie darba pienākumi:

  • Atbildēt uz klientu tālruņa zvaniem, pieņemt skaitītāju rādījumus; apstrādāt e-pastu un telefonā iesūtīto informāciju;
  • Pieņemt bezskaidras naudas maksājumus, par abu uzņēmumu sniegtajiem pakalpojumiem;
  • Atbildēt uz klientu jautājumiem klātienē, skaidrot rēķinu informāciju;
  • Informēt klientus par abu uzņēmumu sniegtajiem pakalpojumiem, pieņemt pakalpojumu pieprasījumus.

Prasības:

  • Augstākā vai vidējā izglītība, vēlams atbilstošā jomā;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (Word, Excel, komunālo norēķinu sistēmas);
  • Labas valsts valodas zināšanas;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja koncentrēties, precizitāte;
  • Darba pieredze klientu apkalpošanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Stabilu atalgojumu.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2022.gada 11.novembrim lūdzam sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@vilani.lv vai siltums@vilani.lv ar norādi “Klientu apkalpošanas speciālists”

Pamatojoties uz Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Datu pārzinis ir SIA “VIĻĀNU NAMSAIMNIEKS” un SIA “VIĻĀNU SILTUMS”, adrese: Liepu iela 2C, Viļāni, Rēzeknes novads, LV- 4650.