16. un 18.jūnijā NVA rīko tiešsaistes darba dienas darbaspēka piesaistei būvniecības un lauksaimniecības nozarēm

Viļānu apvienības pārvalde 13.Jūnijs, 2020, 14:11 Jaunumi

Lai veicinātu darbaspēka piesaisti nozarēm, kur šobrīd ir liels vakanču piedāvājums, kā arī, lai palīdzētu darba ņēmējiem, kuri ir zaudējuši darbu, pēc iespējas ātrāk to atrast, šī gada 16. un 18. jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) savā sociālās vietnes Facebook kontā rīko divas tiešsaistes darba dienas videokonferences formātā. 16.jūnijā nodarbinātības iespējas darba meklētājiem piedāvās būvniecības nozares darba devēji, savukārt 18.jūnijā darba meklētājus uzrunās tie darba devēji, kas darbojas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarē. Abu pasākumu sākums NVA sociālās vietnes Facebook kontā  - plkst.18.00.
Būvniecības nozares tiešsaistes darba dienā, 16. jūnijā, NVA Pakalpojumu departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas vadītāja vietniece Eva Lapsiņa informēs par aktuālo situāciju būvniecības nozarē, savukārt biedrības „Latvijas Būvuzņēmēju partnerība” pārstāvis Jēkabs Leiškalns prezentēs būvniecības nozares redzējumu par darba tirgu. 16.jūnija tiešsaistes darba dienā piedalīsies tādi ar būvniecību saistītie uzņēmumi kā SIA „Bukoteks”, AS „BMGS”,  SIA „AGMA solutions”, SIA „Latvijas Energoceltnieks”, SIA „Gludi LM”, SIA „RECK”, AS „Ceļu pārvalde”. Darba devēji iepazīstinās ar saviem uzņēmumiem, pastāstīs par vakancēm, darba apstākļiem, specifiku un nosacījumiem. Pasākuma norises laikā darba meklētāji savus jautājumus varēs uzdot sociālās vietnes Facebook NVA konta komentāru sadaļā.
Aicinām ikvienu darba meklētāju, kuru interesē darbs būvniecības nozarē, apmeklēt sociālās vietnes Facebook  NVA kontu 16.jūnijā plkst. 18.00, bet, ja saistošs ir darbs lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarē, piedalieties tiešsaistes darba dienā 18.jūnijā.