Aktualitātes

Ziemas jampadracis Bokānos

Ziemas jampadracis Bokānos

2019. gada 26. janvārī Dekšāres pagasta Bokānos, mājās “Bokānu ozoli” norisinājās ziemas aktivitāšu pasākums "Ziemas jampadracis" sadarbībā ar biedrību “Bokonu Bryuklenes” un Viļānu novada pašvaldības Sporta skolu. Uz pasākumu tika aicināti lieli un mazi, jauni un ne tik jauni ziemas aktivitāšu cienītāji. Pasākumā piedalījās ap 60 slēpot gribētāji, ragaviņu vilcēji, sniega eņģeļu zīmēt un krāsot gribētāji, ziemas futbola un sniega bumbu metēji mērķī. 

Dalībnieki uz pasākumu bija sabraukuši no dažādām vietām: Bokāniem, Dekšārēm, Varakļāniem, Viļāniem un pat Rēzeknes. Jautrības un sporta azarta pietika visiem, daudzi nebija gaidījuši, ka sniegā var atrast apslēptu mantu (spēle Quest). Atradējiem balvas bija garantētas.

Pēc sniega aktivitāšu baudīšanas dalībnieki sildījās pie ugunskura, dzēra piparmētru tēju un ēda ugunskurā vai grilā pašu ceptās desiņas. Pēc pašu dalībnieku teiktā, tik garšīga piparmētru tēja esot tikai pie Dzidras no “Bokonu Bryuklenes”.

Pasākuma organizatori ir gandarīti un pateicas pasākuma dalībniekiem, Viļānu novada pašvaldībai par atbalstu un sarūpētajām balvām, kā arī īpašu paldies pasākuma organizatori izsaka sniega tīrīšanas darbos iesaistītajam Bokānu iedzīvotājam!

Pasākuma dalībnieki, dodoties atpakaļ pie ikdienas rūpēm, novēlēja: “Pasākumam būt!” Visus ziemas aktivitāšu cienītājus gaidīsim nākamgad!

Guna Popova
Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas metodiķe

2019-01-31
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A