Aktualitātes

Viļānu vidusskolas skolēnu veiksmīgie starti Latvijas jaunatnes čempionāta finālā 64 lauciņu dambretē

No 11. līdz 16.martam, viesnīcā „Radisson Blu Latvija”, Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē, kas kopā pulcēja Latvijas labākos dambretistus U-8, U-10, U-13 un U-16 vecuma grupās. Par augstām vietām cīnījās arī četras meitenes no Viļāniem.

Sacensības norisinājās klasiskajā, ātrajā un ātrspēlē (blicā) 64 lauciņu dambretē.

Klasiskajā 64 lauciņu dambretē Latvijas jaunatnes čempionāta finālā U-8 grupā meitenēm 3.vietu izcīnīja Linda Malinovska (Viļānu BJC) un 6.vietu Liene Malinovska (Viļānu BJC). U-16 grupā meitenēm 4.vieta Neļai Kristīnei Malahovskai (Rēzeknes NBJSS).

Ātrspēlē U-8 grupā 3.vietu izcīnīja Linda Malinovska (Viļānu BJC) un 9.vietu Liene Malinovska (Viļānu BJC). U-13 grupā 11.vietu ieguva Jelizaveta Kuzņecova (Viļānu BJC) un U-16 grupā meitenēm 2.vieta Neļai Kristīnei Malahovskai (Rēzeknes NBJSS).

Kā trešā disciplīna Latvijas jaunatnes čempionāta finālā bija ātrā dambrete, kur meitenes uzrādīja augstus rezultātus. U-8 grupā par vicečempioni kļuva Linda Malinovska (Viļānu BJC) un 6.vieta Lienei Malinovskai (Viļānu BJC). U-13 grupā 13.vieta Jelizavetai Kuzņecovai (Viļānu BJC) un U-16 grupā čempiones titulu izcīnīja Neļa Kristīne Malahovska (Rēzeknes NBJSS).

Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, kausiem un piemiņas balvām.

Paldies Neļai par atbalstu Lindas un Lienes dambretes prasmju attīstīšanā.

Prāta sportā, tāpat kā ikvienā citā sporta veidā, nozīme ir mērķtiecīgi ieguldītam darbam. Ar neatlaidību, cīņas sparu un augstu motivāciju iespējams sasniegt jaunas sportiskās virsotnes. Lai pietiek motivācijas tā tik turpināt!