Viļānu novada svētki "Mana sirds ir manas mājas"

Viļānu novada svētki

16. un 17. augustā norisināsies ikgadējie Viļānu novada svētki, šogad atzīmējot novada desmitgadi ar plašu pasākumu programmu.

16. augusts

• Velobrauciens "Iepazīsti Latvijas novadus" (12:00)
    Pulcēšanās pie Viļānu novada pašvaldības, plkst. 12:00. Dalība pasākumā ar personīgajiem velosipēdiem un ķiverēm (obligāti). Vairāk informācijas: ŠEIT
  • Muižas mūzikas vakars (20:00)
    Viļānu muižas pagalmā, plkst. 20:00. Vairāk informācijas: ŠEIT

17. augusts

• Novada sporta svētki (9:30)
    Viļānu pilsētas stadionā, plkst. 9:30- Reģistrācija, plkst. 10:00- Sporta svētku atklāšana. Vairāk informācijas: ŠEIT
  • Svētku gājiens (18:15)
    No Kultūras laukuma, plkst. 18:15- Pulcēšanās Kultūras laukumā, plkst. 18:30- Svētku gājiens uz Lakstīgalu salu. (Gājienā aicinām piedalīties iedzīvotājus, uzņēmumu, iestāžu un biedrību pārstāvjus. Gājiena vizuālā noformējuma tēma: "Mana sirds ir manas mājas". Pieteikšanās līdz 14.08. uz vilanu_kn@inbox.lv; 28662346. Bez iepriekšējas pieteikšanās aicinātas piedalīties ģimenes, izrotājot bērnu braucamrīkus vizuālās tēmas ietvaros).
  • Konkursa "Viļānu novada ģimene 2019" laureātu godināšana (19:00)
    Lakstīgalu salā. Vairāk infomācijas par nominantu pieteikšanu: ŠEIT
  • Ilzes Sondores fotoizstāde "Viļāni simtgades gadā"
  • Svētku koncerts kopā ar grupu "Sestā jūdze" (Pēc konkursa laureātu godināšanas)
    Lakstīgalu salā
  • Balle kopā ar grupu "Sestā jūdze" un diskotēka kopā ar DJ Deila (21:00)
  • Svētku salūts (00:00)
    _________________________________________________________________________
Visi pasākumi novada svētku ietvaros notiks bez maksas!

Visas dienas garumā būs pieejamas bezmaksas piepūšamās atrakcijas bērniem un izbraukuma kafejnīca!

2019-08-15