Aktualitātes

#U19Futsal trofeja Varakļānos

#U19Futsal trofeja Varakļānos

4. jūlijā pirmo reizi Varakļānu vidusskolas sporta halles pastāvēšanas vēsturē norisinājās līdz šim nebijis pasākums – viesojās Eiropas U-19 jauniešu telpu futbola čempionāta vēstnesis Jānis Pastars (izaudzis Varakļānos, pirmais treneris Juris Daleckis) līdzi paņemot septembrī Rīgā gaidāmā finālturnīra galveno trofeju.

Uz tikšanos bija ieradušies jaunie futbolisti un viņu treneri, kā arī pārējie interesenti no Viļāniem, Varakļāniem, Madonas un Lubānas, kuri tikšanās laikā piedalījās dažādās radošās un sportiskās aktivitātēs kopā ar Latvijas izlases un Polijas augstākas līgas futzala kluba K.S. Acana Orzeł Jelcz-Laskowice spēlētāju Jāni Pastaru.

Pasākuma laikā jaunajiem spēlētājiem bija iespēja uzdod Jānim Pastaram interesējošos jautājumus un saņemt izsmeļošas atbildes, par labāko jautājumu (uzvarētāju noteica Jānis Pastars) autoram tika dāvāta LFF specbalva – futbola bumba, kuru saņēma Viļānu sporta skolas audzēknis Daniels Dmitrijevs.

Visi pasākuma dalībnieki saņēma piemiņas dāvanas un autogrāfus, kā arī iespēju nofotografēties ar gaidāmā finālturnīra galveno trofeju.

Pateicamies par neaizmirstamām emocijām gan Jānim Pastaram, gan visiem pārējiem pasākuma organizatoriem.

2019-07-09
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A