Aktualitātes

Noslēdzās skriešanas koptreniņu nodarbības

Noslēdzās skriešanas koptreniņu nodarbības

23.maijā Viļānu stadionā notika noslēdzošā skriešanas koptreniņa nodarbība, kur piedalījās vairāk nekā 100 dažāda vecuma dalībnieki.

Skriešanas koptreniņi notika katru trešdienu piecas nedēļas pēc kārtas, kur visi varēja vingrot, skriet, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs un baudīt kopā būšanas prieku. 

Katru nedēļu iesildīšanos vadīja dažādi sportisti: Rēzeknes pusmaratona organizators Edgars Kļaviņš, sporta skolotāja un skrējēja Iveta Malta, Viļānu novada sporta skolas vieglatlētes Simona Prikule un Marita Vulāne, Viļānu novada sporta skolas direktors Aleksejs Šlapakovs, garo distanču skrējēja Anita Kažemāka. Liels paldies viņiem par atsaucību un aktivitāti!

Noslēdzošā skriešanas koptreniņa nodarbībā māmiņas ar bērniem varēja vingrot un saņemt balviņas MOMYFIT nodarbībā, ko vadīja sertificēta trenere Līga Zvejsalniece. Liela interese bija arī par TRX treniņu apmācību, ko vadīja fizioterapeits Māris Klaučs. Paldies viņiem par atbalstu un pozitīvām emocijām!

Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki piedalījās loterijā, kur varēja saņemt vērtīgas balvas, bet saldumus saņēma visi dalībnieki. Par balvām liels paldies Viļānu novada pašvaldībai, „Double R Pizza” īpašniekam Rūdolfam Beitānam, veikala “Big” vadītājai Intai Zepai, Rēzeknes pusmaratona organizatoram Edgaram Kļaviņam.

Viļānu novada pašvaldības Sporta skola pateicas sporta skolotājām Antrai, Lāsmai, Ivetai, Ingūnai par bērnu motivēšanu sportiskām aktivitātēm un citiem palīgiem, kas katrā koptreniņā palīdzēja pasākuma sekmīgā norisē. Paldies Artim par muzikālas noskaņas radīšanu.

Prieks, ka Viļānu novadā ir daudz vecāku, kas paši sporto un radina bērnus pie sportiskām aktivitātēm. Novēlam veselību un sportot prieku visās ģimenēs!

Lai sekmīgi starti 27.maijā Rēzeknes pusmaratonā!

Teksts:  Sporta skolas metodiķe
Lolita Malinovska
Foto: Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jeļena Litvjakova
2018-05-26
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A