Norisinājās Viļānu novada ģimeņu sporta svētki 2019

2019. gada 26. maijā Viļānu pilsētas stadionā jau septīto gadu pēc kārtas norisinājās Viļānu novada ģimeņu sporta svētki, kuri pulcēja 29 ģimenes, kopā 100 dalībniekus!

Svētku vienpadsmit sporta aktivitātēs piedalījās ģimenes gan no Viļānu novada, gan Rēzeknes. Ģimenēm tika sagatavotas dažādas aktivitātes, kurās bija jālec, jāmet, jāķer, jānes, kā arī jāpielieto loģiskā domāšana vārdu likšanas aktivitātē ar laika ierobežojumu.

Pasākuma laikā saulīte bija paslēpusies aiz mākoņiem un bija diezgan auksti, lūza arī sporta inventārs, gadījās dažādas ķibeles, bet tas tikai saliedēja ģimenes un deva sportisku azartu pārvarēt radušās grūtības!

Ģimeņu sporta svētkos bija paredzētas balvas par vienotu komandas noformējumu, kuras saņēma Petrovu, Kozlovsku, Nagļu un Malinovsku ģimenes. Malinovsku ģimene uz pasākumu bija ieradusies viskuplākajā skaitā un arī saņēma balvu.

Septītajos Viļānu novada Ģimeņu sporta svētkos aktīvākās, izturīgākās, spēcīgākās un ātrākās bija trīs ģimenes - 1. vieta Malinovsku ģimenei, 2. vieta Seržantu ģimenei un 3. vieta Buividu ģimenei.

Visas ģimenes par piedalīšanos pasākumā saņēma pateicības rakstus, medaļas un suvenīrus no pasākuma atbalstītājiem. Savukārt pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma kausus, diplomus, medaļas un balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Pateicamies tiesnešiem par godīgu un atbildīgu ģimeņu sporta svētku aktivitāšu tiesāšanu, jaunietēm Madarai Macānei, Līgai Ertei, Annai Kļaviņai un Inetai Gritānei par sniegto atbalstu pasākuma norisē, bet par inventāra izgatavošanu īpašs paldies Ivetai Briškai un Vitālijam Popova!

Viļānu novada Sporta skola izsaka lielu pateicību pasākuma atbalstītājiem: Latvijas Tautas Sporta Asociācijai, SIA “SILGALI”, Handmade by GuRu, SIA “LAPIŅAS ĒMEI”, mini “Top” Viļāni, Nātālijai Ivanovai, Martai Leicei, Ilgai Morozovai un Viļānu novada pašvaldībai.

Sporta skolas metodiķe

Guna Popova