Aktualitātes

Norisinājās J. Opincāna (juniora) piemiņas turnīrs strītbolā un čempionāts badmintonā

Norisinājās J. Opincāna (juniora) piemiņas turnīrs strītbolā un čempionāts badmintonā

25.augustā Viļānu pilsētas stadionā norisinājās Viļānu novada J. Opincāna (juniora) piemiņas turnīrs strītbolā, ko organizēja Viļānu novada Sporta skola sadarbībā ar Viļānu novada entuziastiem.   Sacensībās piedalījās komandas no Dricāniem, Rēzeknes, Uļjanovas un Viļāniem. Sacensības norisinājās 2 grupās – pieaugušo grupā un bērnu grupā (2004.gadā dzimušie un jaunāki). 

2004.gadā dzimušo un jaunāku septiņas komandas tika sadalītas divās grupās, kur divas labākās komandas no katras grupas spēlēja finālcīņās.

Godpilnā pirmā vieta komandai „Viļāni” (Raitis Lācis, Edgars Malinovskis, Alens, Ornicāns, Bogdans Meļņiks). Otro vietu izcīnīja komanda „Street Kings” no Rēzeknes (Emīls Taukuļs, Einārs Saukāns, Mārtiņš Svalbs). Trešo vietu ieguva komanda „Getto Rēzekne” (Timurs Peiners, Antons Prohorovs, Roberts Strapcāns). Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Raitis Lācis.

Pieaugušo grupā sīvā cīņā uzvarēja komanda „Jaunie” no Viļāniem (Žanis Strūbergs, Mareks Malinovskis, Vladislavs Buivids), otrā vieta komandai „Vecie” no Viļāniem (Juris Meļņiks, Dainārs Lācis, Jaroslavs Mačulis) un trešā vieta komandai „Uļjanova” (Antons Voitovičs, Marks Cviks, Raitis Broks, Salvis Justs) Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Vladislavs Buivids.

Turnīra laikā abām grupām laikā notika arī konkurss „Soda metieni”.  Precīzāk bumbu grozā raidīja Adrians Bolšijs (Dricāni) un Salvis Justs (Uļjanova).

Īpašs paldies J.Opincānam (senioram) par saldajām balvām. Paldies visiem atbalstītājiem un dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

25.augustā norisinājās Viļānu novada čempionāts badmintonā, kur šīs spēles interesenti spēlēja vairākās disciplīnās – vīriešu un sieviešu vienspēles, kā arī dubultspēles.

Vīriešu vienspēlēs pēc apļa sistēmas, deviņu vīriešu konkurencē pārliecinoši ar visām uzvarām divos setos, par uzvarētāju kļuva Mareks Malinovskis, otro vietu izcīnīja Aleksejs Šlapakovs un trešajā vietā ierindojās Vilnis Ozoliņš.

Sieviešu vienspēlēs ar visām uzvarām divos setos uzvarēja Gunita Ozoliņa, otrajā vietā Simona Prikule, bet trešajā vietā Viktorija Mosina.

Dubultspēlēs nepārspēti bija Mareks Malinovskis un Edgars Malinovskis, otrajā vietā – Vilnis Ozoliņš un Gunita Ozoliņa, bet trešajā vietā Maksims Ribakovs un Simona Prikule.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

Rezultati strītbolā (Pdf)
Rezultāti badmintonā (Pdf)

Foto un teksts:
Lolitas Malinovskas

 

2018-08-29
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A