Latvijas reitinga šautriņu mešanas sacensības „Jēkabpils kauss 2019”

2019. gada 13. un 14. aprīlī Jēkabpilī jau 19. reizi norisinājās Latvijas reitinga šautriņu mešanas sacensības „Jēkabpils kauss 2019”. Šogad tika uzstādīts Jēkabpils sacensību apmeklētības rekords – piedalījās 77 kungi, 24 dāmas, 9 jaunieši un 8 juniori.

Dāmu konkurencē jau otrās sacensības pēc kārtas 3. vietu izcīna viļāniete Marija Ružāne un Latvijas reitinga kopvērtējumā nostiprinās 3. vietā.

Viļānietis Aivars Šutka ar spēcīgu spēli apakšgrupās, izslēgšanas spēlēs un pusfinālā pārspēja Latvijas reitinga līderi Žani Buklovski no Rīgas ar 5:2 un iekļuva sacensību finālā, kurā piekāpās sava kluba pārstāvim Laimonim Naglim no Kārsavas izcīnot 2. vietu Latvijas reitinga kopvērtējumā Aivars pakāpās uz augsto 5. vietu.

Nākamās sacensībās, uz kurām dosies Marija un Aivars notiks 19.-21. aprīlī Tallinā “Estonia Open 2019” un “Estonia Masters 2019”, kuras ir Pasaules Darts federācijas (WDF) un Britu darts organizācijas (BDO) reitinga sacensības.

Veiksmīgus startus!

Guna Popova
Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas metodiķe

2019-04-18