Izsludināts konkurss "Viļānu novada ģimene 2019"

Izsludināts konkurss

Viļānu novada vērtība- ģimene! To redzam gan pirmsskolas izglītības iestādēs, skolās un darba vietās, gan novada pasākumos, izstādēs un sacensībās. Novada svētki ir īstais laiks, kad varam pateikt paldies tiem, kuri veido stipru pamatu savām ģimenes vērtībām, tādēļ Viļānu novada pašvaldība izsludina konkursu "Viļānu novada ģimene 2019"!

Aicinām Viļānu novada iedzīvotājus, iestādes, uzņēmumus un organizācijas izvirzīt nominantus sekojošās nominācijās:

• Zelta pāris - laulāts pāris, kas kopā nodzīvojis 50 un vairāk gadus;
  • Dižģimene- ģimene, kurā aug vismaz 4 bērni;
  • Nesavtīgākā ģimene- ģimene, kas uzņēmusies gādību arī par bērniem, kuri nav dzimuši pašu laulībā (adoptējusi, ņēmusi aizpildnībā vai ir audžuģimene);
  • Radošākā ģimene- ģimene, kura mērķtiecīgi audzina bērnus, investējot laiku un enerģiju, lai attīstītu viņu talantus;
  • Izpalīdzīgākā ģimene- ģimene (vecāki, bērni, vecvecāki), kas ar savu brīvprātīgo darbību ir sniegusi lielu palīdzību un atbalstu citām ģimenēm;
  • Sportiskākā ģimene- ģimene, kuru vieno sportiskais gars;
  • Aktīvākā pašdarbnieku ģimene- ģimene, kuru vieno dziesma, deja, māksla un mūzika.

Ģimenes pieteikt var līdz 11.08.2019.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa: ŠEIT

2019-07-26