Aktualitātes

Ģimeņu sporta svētki - 2018

Ģimeņu sporta svētki - 2018

26.maija saulainā rītā Viļānu stadionā pulcējās Ģimeņu sporta svētki dalībnieki ko rīkoja Viļānu novada pašvaldības Sporta skola sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju. Svētkos piedalījās 27 ģimenes no Viļānu novada, Madonas un Rīgas, lai kopā iesaistītos dažādās sportiskās aktivitātēs un baudītu kopā būšanas prieku.

Ģimeņu komandas sacentās 12 disciplīnās, kur vajadzēja būt precīzam, ātram, veiklam, atjautīgam, vai vienkārši palīdzēja veiksme dažādu uzdevumu izpildē. Sportiskajās aktivitātēs varēja piedalīties visi, jo tās bija pa spēkam ikvienam.

Notika arī konkurss „Tētis, mamma un es!”, kur ģimenei – tētim, mammai un bērnam līdz 14 gadu vecumam bija jāpilda vairāki stafetes uzdevumi. Konkursā ātrāko rezultātu uzrādīja Malinovsku ģimene, otrajā vietā Betleru ģimene un trešajā Šarikovu ģimene. Konkursa uzvarētāji saņēma balvas un skatītāju aplausus.

Speciālas balvas par komandas vienotu vizuālo noformējumu saņēma Krišanu un Klauču ģimenes.

Svētku noslēgumā visas ģimenes saņēma medaļas, diplomus, pildspalvas un saldumus.

Karstais laiks netraucēja bērniem pārbaudīt savu izturību arī piepūšamajās atrakcijās.

Pasākuma laikā māmiņas ar bērniem varēja vingrot un saņemt balviņas MOMYFIT nodarbībā, ko vadīja sertificēta trenere Līga Zvejsalniece.

Viļānu novada pašvaldības Sporta skola pateicas visiem dalībniekiem par aktivitāti, tiesnešiem par labi veikto darbu, veikala “Big” vadītājai Intai Zepai par sagādātajiem saldumiem.

Prieks, ka Viļānu novadā ir daudz ģimeņu, kas piekopj veselīgu dzīvesveidu un ir vecāki, kas paši sporto un no mazām dienām radina bērnus pie sportiskām aktivitātēm. Novēlam veselību un sportot prieku visās ģimenēs!

 

 Sporta skolas metodiķe
Lolita Malinovska
2018-05-29
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A