Aicinājums pieteikties amatniekus un mājražotājus!

Aicinājums pieteikties amatniekus un mājražotājus!?v=1574472380

Viļānu labdarības biedrība ``Atbalsts`` aicina pieteikties amatniekus un mājražotājus, kuri vēlas piedalīties ar saviem roku darinājumiem (piem. bioloģisko saimniecību produkciju, floristikas darbiņiem un citiem rokdarbiem) ikkgadējam Ziemassvētku labdarības tirdziņam - izstādei.

Ikkgadējais ``Ziemassvētku labdarības tirdziņš - izstāde``

Ikkgadējais ``Ziemassvētku labdarības tirdziņš - izstāde``?v=1574472380

Viļānu Kultūras namā no 1. līdz 6. decembrim norisināsies ikkgadējais ``Ziemassvētku labdarības tirdziņš - izstāde``.

NVA piedāvā darba meklētājiem jaunu e-mācību moduli “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju"

NVA piedāvā darba meklētājiem jaunu e-mācību moduli  “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izstrādāja jaunu elektroniskās apmācības moduli “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”, kas darba meklētājiem, autorizējoties ar portāla Latvija.lv starpniecību, tagad ir pieejams NVA e-pakalpojumu vietnē: http://e-apmaciba.nva.gov.lv.

Viļānu KN ar koncertu viesosies Viktors Mosins

Viļānu KN ar koncertu viesosies Viktors Mosins?v=1574472380

Viļānu KN 24. novembrī, plkst. 17:00 ar koncertu viesosies Viktors Mosins. ``Ar mīlestību no Pēterburgas``. Ieejas biļetes cena: 7EUR.

Varonība aiz ūsām - Viļānu novada jaunieši viesojās pie Valkas novada jauniešiem?v=1574472380

Viļānu novada jauniešu iniciatīvu grupa kopš aprīļa īsteno projektu “Pakāpieni attīstībai” (saīsin. - PAT) un šajā laikā ir organizējusi vairākus neformālās izglītības pasākumus: jauniešu forumu, dažādus saliedēšanās pasākumus.

Par Saeimas atsaukšanas ierosinājumu

Par Saeimas atsaukšanas ierosinājumu?v=1574472380

Šī gada 14. novembrī Centrālā vēlēšanu komisija ir reģistrējusi biedrību “Varu Latvijas Tautai” un Centra partiju kā iniciatīvas grupas parakstu vākšanai, lai ierosinātu tautas nobalsošanu par Saeimas atsaukšanu.

Pasaules Čempionāts svarbumbu celšanā

Pasaules Čempionāts svarbumbu celšanā?v=1574472380

No 06.11.2019-11.11.2019 Serbijas pilsētā Novi Sadā notika Pasaules čempionāts svarbumbu celšanā. Šoreiz ar ļoti labiem panākumiem startēja Latvijas sportisti.

Tradicionālais VII Viļānu novada peldējums

Tradicionālais VII Viļānu novada peldējums?v=1574472380

2019. gada 18. novembrī plkst. 12:00 Viļānu peldvietas teritorijā pie Ugrinieku tilta, par godu Latvijas Republikas proklamēšanas dienai, 19 entuziasti no dažādām vietām: Viļāniem, Viļānu novada, Rēzeknes, Salaspils, Silakroga un Rīgas pulcējās, lai piedalītos VII Viļānu novada peldējumā.

Viļānu novada pašvaldības domes sēde notiks 2019. gada 21. novembrī

Viļānu novada pašvaldības domes sēde notiks 2019. gada 21. novembrī?v=1574472380

Viļānu novada pašvaldība informē: Sēde notiks 2019.gada 21.novembrī Viļānu novada domes zālē plkst.15.00.

Viļānu Kultūras namā notika 18. novembra svinības

Viļānu Kultūras namā notika 18. novembra svinības?v=1574472380

18. novembrī Viļānu Kultūras namā notika koncerts par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai, kā arī Viļānu novada pašvaldība sumināja konkursa "Gada cilvēks 2019" laureātus.